Jaké lodičky a sandály jsou vhodné na léto?

Přemýšlíte nad koupí kvalitních lodiček za přijatelnou cenu, které by byly vhodné jak do práce, tak na společenské akce apod.? Zde je pár tipů a rad, které by vám mohly pomoci při tak důležitém výběru.

Značky Tamaris a Caprice se pyšní dlouholetou zkušeností s výrobou bot. Vyrábí hlavně z kožených a semišových materiálů, které vám vydrží opravdu dlouho. Ceny jsou velmi příznivé i za tak kvalitní obuv. Tamaris a Caprice jsou výbornými německými značkami, které vám zaručují kvalitu i za přijatelnou cenu. Tak neváhejte! Mrkněte také na novou kolekce značky Vero moda, které Vás naprosto dostane!

Lodičky Tamaris hnědé

Zapomeňte na levné lodičky od Deichmana, kde je kvalita velmi nízká a lodičky musíte obměňovat neustále každý rok, protože se jednoduše rozpadnou. Není lepší raději zainvestovat do opravdové kvality a dopřát tak svým nohám větší pohodlí a kvalitní materiály?

Oblíbenými kousky od značky Tamaris jsou jejich klasické lodičky, jak z lakované tak obyčejné kůže, které vypadají vždy elegantně a každý z outfitů dokáží hezky doplnit.

Na léto jsou však vhodnější sandále Tamaris, které tato značka také nabízí. A kvalita je opět samozřejmostí. Kolekce jsou vždy velmi moderní a jdou s trendy, takže nikdy nebudete po zadu.

Caprice se také pyšní svojí originalitou a vysokou kvalitou, ale najdete zde i ty nejzákladnější kousky, které by měla mít každá žena ve svém šatníku. Nejzákladnější kousky jsou především béžové a černé lodičky Caprice s nižším podpatkem, které jsou dokonale pohodlné a vydržíte v nich i celý den v práci. A přesně tohle značka Caprice i Tamaris zvládá.

 Sandály Tamaris

Značky vyrábí také pohodlné modely, ve kterých můžete vyjít jak na procházku nebo v nich můžete i sportovat. Pokud ale patříte mezi ty dámy, které vyhledávají spíše pohodlnost a eleganci moc nemusí, u těchto značek si zajisté vyberete své i vy. Stačí jen hledat.