Baleríny Mel | Obuvmel.cz Baleríny Mel |

Baleríny Mel

Krásné balerínky Mel

V letních měsících je třeba obouvat obuv, které je příjemná a dobře větrá. Určitě baleríny tvoří primární část Vašeho botníku v letních dnech. Pravděpodobně se také potýkáte s problémem, že máte z baleríny puchýře. Baleríny Mel jsou ovšem jiné. A to jak designem, tak i šetrností k Vaším nohám.

Je tu z důvodu, že boty Mel jsou vyrobeny ze speciálního plastu, se kterým bude cítit Vaše noha jako v peřince. Navíce každé balerínky Mel mají i výbornou podrážku, takže se nemusíte bát, že botky za chvíli prochodíte. Asi už Vás napadlo kolik také Melky stojí. Není to nic přehnaného. Svoje balerínky Mel o této luxusní značky si můžete vybrat již od 900 Kč. A to je vzhledem k drahému materiálu opravdu krásná cena!

Co se týče dekorací, tak není o čem mluvit. Baleríny Mel jsou prostě designován bomba! Každá boty má na sobě dekoraci v podobně mašličky nebo srdíčka. Je tedy zaručeno, že s balerínami Mel budete vždy obutá podle těch nejmodernější trendů. Pokud dáte spíše na konzervativnější obuv, tak by pro Vás mohly být vhodné například baleríny Tamaris, které jsou vyrobeny z pravé kůže a tím také šetrné k Vašim nohám.